Skirkite 1.2% savo pajamų mokesčio
Jūrų Skautams

Gautą paramą ketiname naudoti buriavimo ir vandens saugumo inventoriui įsigyti.

1.2 % GPM parama

Elektroninė Deklaravimo Sistema (EDS):

1) Prisijungti prie elektroninės bankininkystės tiesiogiai per banką, arba per EDS svetainę;

2) Pasirinkti e-deklaravimą, tuomet iškart nukreips į Elektroninio deklaravimo sistemą (EDS), kurioje būsite registruotas (duomenys imami iš banko);

3) Pasirinkti formą “Pildyti portale”;

4) Iš pateikto formų/dokumentų sąrašo pasirinkti FR0512 formą (Prašymas pervesti iki 1.2 % GPM Lietuvos vienetams, pagal LR labdaros ir paramos įstatymą turintiems teisę gauti paramą);

5) Užpildyti ir pateikti.

* E5 laukelis (Mokesčio dalį skiriu iki mokestinio laikotarpio) – galima iš karto skirti 1.2 % GPM už 3 metus.

Rekvizitai paramos gavimui:

Įmonės pavadinimas:LS Jūrų skautai
Įmonės adresas:Trakų g. 18,
LT-44236, KAUNAS
SEB banko sąskaita:LT617044060007470328
Bankas:AB SEB
Banko kodas70440
Įmonės kodas (gavėjo kodas):302492514
Užsienio paramai SEB banko SWIFT/BIC kodas:CBVILT2X

Paramos skyrimo DUK

Kam galima skirti dalį pajamų mokesčio?

Iki 1.2 proc. pajamų mokesčio galima suteikti Lietuvos vienetams, pagal Labdaros ir paramos įstatymą turintiems teisę gauti paramą, kurių veiklos tikslas nėra pelno siekimas, o gautas pelnas negali būti skiriamas jų steigėjams, dalininkams ar nariams.
Svarbu. Pagal Labdaros ir paramos įstatymo nuostatas nurodyti juridiniai asmenys, išskyrus tradicines Lietuvos religines bendruomenes, bendrijas ir centrus, turi teisę gauti paramą tik labdaros ir paramos įstatymo nustatyta tvarka gavę paramos gavėjo statusą (pvz., Lietuvos Respublikoje įregistruoti labdaros ir paramos fondai, biudžetinės įstaigos, asociacijos, visuomeninės organizacijos, viešosios įstaigos, religinės bendruomenės, bendrijos ir centrai, tarptautinių visuomeninių organizacijų skyriai (padaliniai), kiti juridiniai asmenys, kurių veiklą reglamentuoja specialūs įstatymai ir kurių veiklos tikslas nėra pelno siekimas, o gautas pelnas negali būti skiriamas jų steigėjams, dalininkams ar nariams).

Kas gali skirti dalį pajamų mokesčio paramai?

Šia teise gali pasinaudoti nuolatinis Lietuvos gyventojas, kuris per mokestinį laikotarpį gavo bet kokios rūšies apmokestinamųjų pajamų (tarp jų ir gyventojas, vykdantis veiklą pagal verslo liudijimą).

Paramos skyrimo anonimiškumas

Paramos gavėjams ar politinėms partijoms duomenys apie asmenis, jiems skyrusius paramą, neteikiami.
Informacija, apie mokesčių mokėtojo pateikto FR0512 formos prašymo įvykdymą, pateikiama Elektroninio deklaravimo sistemoje (Pajamų ir turto deklaravimas -> Pranešimai -> „Dėl FR0512 - pateiktos...“
Po kalendorinių metų lapkričio 15 d. fizinis asmuo pateikęs asmens tapatybės dokumentą, savo gyvenamosios vietos teritoriniame mokesčių inspekcijos skyriuje gali gauti informaciją, kokia paramos suma pagal jo pateiktą prašymą buvo skirta paramos gavėjui.