1922 metais kovo 12 d. Aušros gimnazijoje Kaune įkurtas pirmasis jūrų skautų vienetas. Šiais metais kviečiame švęsti jubiliejų kartu!

Kilus klausimams atsakymų galite ieškoti Facebooko puslapyje arba rašyti el.paštu renginiai@juruskautai.lt.

Stovykla „Laiko uostas 2022“

Data: 2022 m liepos 16-23 d.

Vieta: Pusiasalio stovyklavietė, Trakų r. (54.657602, 24.984814)

Kaina programos dalyviams:

Kaina programos dalyviams: gavus dalinį stovyklos finansavimą iš Vilniaus m. savivaldybės, stovyklos kaina dalyviui mažinama iš 200 į 150 eur

Kaina vadovams, savanoriams: 40 eur

Kaina svečiams: 15 eur/diena

Dėl klausimų kreiptis į renginiai@juruskautai.lt

IMG_2458n_atidarymui

Regatą sudaro keli etapai skirtinguose renginiuose. Planuojami regatos etapai:

• Sezono uždarymas ‘21 (2021 rugsėjis);
  • Jūrų skautų šimtmečio gimtadienis (2022 kovas);
  • Sezono atidarymo regata (2022 gegužė, gali būti jungiamasi prie kurio tunto, arba organizuojamas kaip atskiras renginys);
  • Jūrų skautų 100-mečio stovykla ,,Laiko uostas”;
  • Sezono uždarymas ‘22 (2022 rugsėjis).

Spausk čia, sužinok daugiau ir registruokis!

Konferencija “Kryptys ir nuokrypiai” vyks 2022 10 14-16 dienomis, Klaipėdoje.

Spalio 14d. – mokslinė konferencija;

Spalio 15d. – praktiniai užsiėmimai/workshopai;

Spalio 16d. – išskirtinai jūrų skautams skirta programa Klaipėdos mieste.

Konferencijos tikslas: apžvelgti pastarojo šimtmečio Baltijos jūros regiono kaitą ir pilietinio jaunimo vaidmenį joje.

Iki 2021 gruodžio 15d. laukiamos pranešimų temos adresu: renginiai@juruskautai.lt.

kapitonas 2

Konferencijoje planuojamos aptarti temos:

a)           Baltijos jūra: ką svarbu ir įdomu žinoti kiekvienam save gerbiančiam jūrų skautui?

b)           Jūrų skautų istorija, dabartis ir ateities perspektyvos

c)           Jūrų skautų veikla ir patirtys skirtingose pasaulio šalyse

d)           Mus vienija laivai

e)           Jūra ir psichologija

f)         Vaiko ir paauglio raida, darbas su jais, vandens užsiėmimų galimybės neformalaus ugdymo srityje

gimtadienis

Gimtadienio šventė!

Kada? 2022 kovo 11-12d.

Kur? Kaune.

Dalyvio mokestis: 25 eur.
Vadovams ir savanoriams 15 eur.
Kaina nesikeičia priklausomai nuo registracijos etapo. Registracija vyksta iki vasario 22d.
Registracijos anketa:
Dalyviai turi būti su galimybių pasais arba reguliariai testuotis prieš atvykdami į renginį ir renginio metu.
foto pvz 3

Stovyklos kaina: Vaikams (10-19 amžiaus): Nemokama; Suaugusiems: $75CAD (apie 55 Eur). Amžius imamas, koks bus stovyklos metu.

Kelionės kaina: skrydis iki Toronto ir atgal - šiuo metu apie 650 Eur, tačiau neaišku, kokia kaina bus, kai bus perkami bilietai.

Taip pat bus papildomų išlaidų - draudimas, testai (galbūt), kelionė iki oro uosto ir atgal, pervežimas Kanadoje (dar derinsimės su vietiniais) ir pan.

Jūrų skautų stovykla Kanadoje

Išeivijos jūrų skautai Kanadoje kviečia kartu švęsti jūrų skautų šimtmetį ir registruotis į stovyklą "100 jūrmylių". Unikali proga aplankyti brolius, seses iš už jūrų marių! 🌎

Data ir vieta: Stovykla vyks liepos 27 d. - rugpjūčio 6 d., Huntsville, Canada.

Amžius: Stovyklautojų amžius 10-19 m. + vadovai. Iš Lietuvos vykimui pirmumą teiksime patyrusiems skautams.

Papildomi reikalavimai: būti pasiskiepijusiems nuo Covid-19, turėti pasą + įsipareigojimas laikytis Ontario provincijos ir Romuva Inc. skiepų dėl Covid-19 ir testavimosi taisyklių ir reikalavimų, tokių, kokie bus stovyklos metu.

Kuo greičiau užsiregistruosime, tuo greičiau galėsime pirkti bilietus ir fiksuoti kelionės kaštus, tad registracijos laukiame iki 2022-03-28. Registruotis čia: https://forms.gle/re9SajxPPc6xoLyi6

* skautams iš Lietuvos skirta 10 vietų.