Kas mes esam?

Jūrų skautai - Lietuvos skautijos dalis, pagrįsta moraliniais, pilietiniais, vertybiniais principais, iškeltais skautų įkūrėjo Robert Baden-Powell. Skautai tai ne tik laisvalaikio būrelis ar vasaros stovyklos, tai - gyvenimo būdas, auginantis stiprią, atsakingą, patriotišką ir mylinčią asmenybę. Ypatinga tai, kad Jūrų skautai, jauno žmogaus asmenybės tobulėjimą sieja su jūrine idėja, platesnėmis šios srities žiniomis ir praktine pažintimi su jūreivystės mokslo bei meno pagrindais.

 

Metodika

Skautai kiekvieno užsiėmimo metu taiko skautišką metodą - skautams unikalų metodinių elementų rinkinį. Jis padeda veiklos metu kurti kuo įvairesnių mokymosi galimybių - planuotų ir netikėtų akimirkų, kurios galėtų praplėsti požiūrį ar gilintų įgūdžius. Tokiu būdu yra siekiama organizacijos edukacinio tikslo - visapusiško jaunimo ugdymo.

Sueigos, vandens ir pėsčiųjų žygiai, stovyklos, buriavimas ir kita skautiška veikla – visa tai padeda mums tobulėti kaip skautams, piliečiams, visuomenės nariams, ugdo mūsų vertybes.

IMG_0768