Laba diena Pone Kapitone!

Ar įžvelgi jūros horizonte „Laiko uostą“? Jei nematai plika akimi, suskubk išsitraukti savąjį žiūroną!

Kodėl verta?

✔ Draugų kompanija

✔ Galimybė save išbandyti pasirinktoje srityje

✔ Galimybė plaukti jūrų skautų jachta

✔ Galimybė varžytis dėl šimtmečio regatos prizų

✔ Savanorių kampelis ir daug siurprizų

Liepos 16-23 d. Trakų rajone šauni savanorių komanda rengs Lietuvos jūrų skautų šimtmečio stovyklą ir laukia tavęs 😉

Ką veiksime iki stovyklos?

Aiškinsimės ko patys tikimės iš stovyklos, turėsime susitikimą, kurio metu susipažinsime su savanorių komanda, ir bandysime atsakyti į klausimą, kaip turėtų atrodyti štabo pastovyklė stovyklos metu.

Ką veiksime per stovyklą?

Sunkiai dirbsime pasirinktose srityse ir pramogausime!

Sritys, kuriose kviečiame pasireikšti:

• Super-duper vaikų vadovas (labai draugiškas)
  • Pagalba stovyklos lauko restorano virtuvėj (pjaustyt nuo ryto ligi vakaro, gamint kakavą naktimis)
  • Auksinės rankelės ūkyje (kilnojant daiktus, statant, konstruojant, gręžiant, kertant)
  • Žaidimų fanas (programerio patikėtinis, kriterijai: turi patikti žaisti)
  • Laivų asas (valdysi raktus nuo jachtos, prižiūrėsi tvarką uoste ir visada žinosi kur guli kuri burė)

Susidomėjau, bet vistiek turiu klausimų ir nežinau į ką kreiptis:

Į visus klausimus jums atsakys sesė Ugnė Skorupskaitė (860670314 arba juru@skautai.lt).

Lauksime Tavęs savanorių pastovyklėje! Suskubk užsiregistruoti!

Registracijos anketa: https://airtable.com/shr6V9c87Bfk6CPJ1?fbclid=IwAR3c6SG2AH6rCX1Y-rU7yXWa2DnKRJThtmxUW6aMbANWFHOIMMlF4AvUf7g

* savanorių pagal galimybes prašome susimokėti už maistą (5 eurai dienai arba 40 eurų už stovyklą)